LT | RU
LT:
RU:
AU:

DUK

Kokios mano galimybės dalyvauti programoje? Ar aš tinkamas?

Nuo ko pradėti kai apsisprendžiau vykti?

Ar man reikia vizos norint vykti į Australiją?

Skaityti daugiau >
 

AUKŠTASIS MOKSLAS

Australija siūlo labai plačias galimybes renkantis aukštąjį universitetinį išsilavinimą. Studijos Australijos universitetuose prasideda sausio pabaigoje – vasario pradžioje. Kai kurie universitetai priima papildomai liepos mėn. Studijos brangios. Jų kaina metams prasideda nuo 15 000 AUD. Bakalauro studijos dažniausiai trunka 3 metus, magistrantūros – 1 metus. Stojant reikia pateikti IELTS (International English Language Testing System) testo rezultatus, kurie turi būti ne mažesnis negu 6.

 

Norėdami Australijoje įgyti bakaulauro, magistro ar daktaro laipsnį vietą studijoms galite rinktis iš 40-ties universitetų ir keleto aukštojo mokslo institucijų.

 

Atkreipkite dėmesį, kad ne visi universitetai ir ne į visas studijų programas priima užsienio studentus. Susisiekite su mumis ir mes pasistengsime jums padėti.

 

Aukštąjį mokslą Australijoje administruoja Išsilavinimo, užimtumo ir darbo santykių departamentas. Visų studijų laipsnius, pradedant bakalauru ir baigiant daktaru, reguliuoja ir standartizuoja Australijos kvalifikacijos pagrindai, kurie leidžia išlaikyti aukščiausią švietimo lygį Australijoje.

Žemiau nurodomi studijų laipsniai Australijos aukštojo mokslo institucijose:

 

BAKALAURAS: tai žemiausias ir pirmas iš visų laipsnių lygis, kurį siūlo Australijos aukštojo mokslo institucijos. Studijos, paprastai, užtrunka 2 - 4 metus, po kurių gaunamas aukštosios mokyklos diplomas ar sertifikatas. Galima studijas baigti su pagyrimu, jeigu pasirenkami papildomi studijų metai. Šioms studijoms reikalingas IELTS testo rezultatas, ne mažesnis kaip 6.

 

SERTIFIKATAS ARBA DIPLOMAS: tai antrosios pakopos studijų, antras aukštojo mokslo laipsnio lygis, kurį siūlo Australijos aukštojo mokslo institucijos. Studijos trunka 0,5 - 1 metus. Šioms studijoms reikalingas bakalauro laipsnis ir IELTS (jei bakalauras įgytas ne Australijoje).

 

MAGISTRAS: tai antrosios pakopos studijų, antras aukštojo mokslo laipsnio lygis, kurį siūlo Australijos aukštojo mokslo institucijos. Studijos trunka 1 - 2 metus. Šioms studijoms reikalingas bakalauro laipsnis ir IELTS (jei bakalauras įgytas ne Australijoje). Gaunamas atlikus kursinį darbą,  mokslinį tyrimą arba profesionalų projektą.

 

DAKTARO LAIPSNIS: aukščiausias išsilavinimo lygis, įgyjamas Australijos universitetuose. Studijų trukmė - 3 - 6 metai. Reikalingas bakalauro laipsnis su pagyrimu arba Magistro laipsnis ir IELTS (jei bakalauras ar magistras gautas ne Australijoje). Šis laipsnis suteikiamas atlikus mokslinį tyrimą, publikaciją arba profesionalų projektą.


Populiariausi universitetai:

La Trobe University, Australian Campus Network

Charles Stuart University

Central Queensland University

Canberra Institute of Technology

Griffith University

Insearch, University of Technology Sydney

University of Ballarat

Macquarie University City Campus

The University of Southern Queensland

The University of New South Wales, Global

University of Wollongong

Universal Institute of Technology

 

 

Jau susidomėjote studijų ir įsidarbinimo galimybėmis Australijoje? Tada siųskite savo pageidavimus elektroniniu paštu: migration@ismira.lt


Mūsų darbuotojai susisieks su Jumis ir padės Jums išpildyti Jūsų svajonę!


 

Mūsų biurai

UAB „Ismira Group“
Gelvonų g. 2, LT-07149 Vilnius, Lietuva
Tel.: +370 5 2405444
Tel.: +370 6 8330955
E-mail: migration@ismira.lt
Skype: migration-ismira

 

UAB „Ismira“
Turgaus g. 29-1, LT-91249 Klaipėda, Lietuva
Tel.: +370 46 345009
Tel/fax.: +370 46 345621

 

ĮVYKIAI

 

Grupės nariai