LT | RU
LT:
RU:
AU:

Kalbos kursai ir darbas

Kalbų kursai kartu su darbu Australijoje yra skirti žmonėms, kurie turi tiek anglų kalbos pagrindus, tiek gali bendrauti sudėtingesniu lygmeniu. Anglų kalbos kursai gali būti įvairaus profilio: General english, english business, IELTS preparation, TESOL preparation, Cambridge preparation ir kt.

 

Anglų kalbos kursai prasideda kiekvieną pirmadienį, todėl labai paprasta pritaikyti tinkamą datą. Mokantis anglų kalbos pertraukas galima daryti savo nuožiūra (pvz.: nusprendus lankyti anglu kalbos kursus 10 savaičių, galima daryti  mėnesio pertrauką kas 5 savaites ir pan. Tokiu atveju nors anglų kalbos kursų savaitė kainuoja 180 - 240 AUD per savaitę, pertraukų išdėstymo principu galime pasidaryti ilgas atotogas, kurių metu galėsite dirbti, keliauti ir pan. Taip pinigų suma už kursus išsidėsto periodais ir yra pigesnė. Apmokamas visas pasirinktas anglų kalbos studijų laikotarpis. Skaičiuojama savaitėmis. Po anglų kalbos kursų studento viza leidžia pasilikti Australijoje dar 4 savaites.


Po mokslų pabaigos, galima pratęsti Australijos vizą ir pasilikti. Tai galima padaryti mūsų partnerių ofise Sidnėjuje. Siūlomi anglų kalbos kursai žmonėms nuo 18 metų be viršutines amžiaus ribos. Seniausiam programos dalyviui buvo beveik 70 metų.


Turime patirties organizuojant keliones į Australiją ir nė vienas iš mūsų klientų negavo neigiamo atsakymo  dėl  vizos. Asmenims, kurie ketina likti ilgiau Australijoje galima  lengvai ją pratęsti. 

Mes dirbame su daugiau kaip 300 mokyklų visoje Australijoje. Jei  jus domina mokslas kituose miestuose (ne Sidnėjuje), prašome peržiūrėti mūsų pasiūlymus ir susisiekti su mumis.

PASTABA: 
Jei šiuo metu esate už Lietuvos ribų   - jums nebūtina grįžti į šalį! Galite keliauti tiesiai į Australiją iš dabartinės gyvenamosios  vietos, pavyzdžiui, iš Didžiosios  Britanijos, Airijos, JAV ir t.t. 

Kaip vienas iš nedaugelio kelionių organizatorių, mūsų partneris “Ozzie Studycare“ turi biurą  Australijoje, Sidnėjuje. Biure dirba žmonės iš įvairių šalių, kurie kalba keliomis kalbomis, taip pat  ir lietuviškai, rusiškai, lenkiškai ir t.t. Tad galima tikėtis visapusiškos pagalbos ir jūsų gimtąja kalba viso jūsų buvimo Australijoje laikotarpiu.


Paslaugos, kurias siūlome: 

1. Klientų pasitikimas  oro uoste ir nuvežimas  į gyvenamąją vietą (už tam tikrą mokestį).

2.Tarpininkavimas ieškant buto nuomai. 
Nepriklausomai nuo to, kurią savaitės dieną jus atvyksite i Sidnėjų, jūs visada rasite apgyvendinimo vietą. Dauguma būstų nuomojama  nuo šeštadienio, bet mes neturime šio reikalavimo, todėl galite atvykti bet kurią dieną.

3. Praktinės informacijos perdavimas, pavyzdžiui, kaip naudoti viešuoju  transportu, judėti po miestą, daryti  telefoninius skambučius, kaip rasti mokyklas ir bibliotekas ir kita.

4. Skubi medicininė pagalba (pvz. avarijos metu), pagalba kai reikia  nedelsiant susisiekti su šeima, perkelti kelionę į/iš Australijos, pagalba kai reikia pasinaudoti sveikatos draudimu.
Mūsų patirtis rodo, kad dauguma žmonių, kurie pasirinko  programą, bent kartą per savo buvimo laiką naudojasi medicininės priežiūros pagalba. Visada tokiais atvejais asmuo gali tikėtis mūsų darbuotojų Sidnėjuje pagalbos  - mūsų atstovas susisieks su gydytoju arba sveikatos priežiūros įstaiga.

5. Pagalba atidarant  banko sąskaitą ir gaunant registracijos numerį. 

6. Patarimai ieškantiems darbo.

7. Pagalba pradedant savo verslą ir gavimas ABN (Australijos Verslo Numeris).

8. Pagalba perkant papildomus kursus ir vizos pratęsimas. 
Jei esate Sidnėjuje ir norite pratęsti savo buvimą, mūsų atstovas patars kaip rasti tinkamą mokyklą ir padės sutvarkyti visus formalumus vizai pratęsti.                                     

9. Nemokami susitikimai su advokatu. Norintiems pasilikti gyventi Australijoje bus suteikiama visapusiška pagalba emigracijos klausimais. Paprastai tokia konsultacija kainuoja 150-300  AUD. Mūsų klientams tokia pagalba suteikiama nemokamai.

10. Klientai turi nemokamą prieigą prie interneto biure darbo valandomis.


Mes siūlome keliauti į Sidnėjų dėl šių priežasčių: 

1. Pigiausios mokyklos - mokslas Sidnėjuje yra 30%  pigesnis nei kituose Australijos miestuose. 
2. Didžiausias mokyklų pasirinkimas – nė vienas kitas miestas neturi tokios didelės kalbų mokyklų, kolegijų ir universitetų įvairovės kaip Sidnėjus. 
3. Lengviausia rasti darbą - Sidnėjus Australijai yra kaip finansų centras, nes kasmet pagamina 23% nacionalinių pajamų. Miesto ekonomika Australijoje yra panašaus dydžio kaip Singapūre ir Naujojoje Zelandijoje. 
4. Pigiausi bilietai - didžiausias oro uostas Australijoje turi daug jungčių su kitomis šalimis, didelis pasirinkimas skatina pigesnius bilietus. 
5. Internacionalinis miestas - vienas iš labiausiai kosmopolitinių pasaulio miestų (pagal paskutinį surašymą čia gyvena 235 tautybių atstovų). Dėl etninės įvairovės Sidnėjuje rasite didelę pasaulio virtuvių įvairovę.
6. Vieta – Sidnėjus yra pagrindiniai vartai į Australiją, daugelio nuomone - gražiausias uostas pasaulyje. Iš čia geriausia organizuoti ekskursijas po šalį ir svetur. 
7. Paplūdimiai - miestas pastatytas ant vandens, paplūdimiais galima naudoti uoste ir vandenyne. Geriausios vietos plaukioti Bondi, Manly, Coogan paplūdimiai. Mėgstantiems banglenčių sportą geriausias  Maroubra ir Collaroy, burlenčių ir buriavimo mėgėjams - Palm Beach ir Narrabeen ežerų paplūdimiai. Nors nėra Didžiojo  barjerinio  rifo, mieste yra keletas puikių vietų nardyti Shelly Beach, Gordons įlankoje ir Cove stovykloje. 
8. Australijos kultūros centras - kino mėgėjai gali dalyvauti Sidnėjaus kino festivaliuose, matyti didžiausius miuziklų spektaklius Karališkajame teatre (Royal Teatre). Sidnėjaus operos namuose (Sydney Opera House) galite klausytis įvairios muzikos, nuo operos iki šiuolaikinės muzikos, galima pamatyti  didžiausias  pasaulio įžymybes (Kylie Minogue, Nicole Kidman ir kitas). 
9. Klimatas - vidutinis Sidnėjaus klimatas leidžia pramogauti lauke ištisus metus. Gražus saulėtas oras net viduržiemį (birželis-rugpjūtis).

 

Jau susidomėjote studijų ir įsidarbinimo galimybėmis Australijoje? Tada siųskite savo pageidavimus elektroniniu paštu: migration@ismira.lt


Mūsų darbuotojai susisieks su Jumis ir padės Jums išpildyti Jūsų svajonę!

 

Mūsų biurai

UAB „Ismira Group“
Gelvonų g. 2, LT-07149 Vilnius, Lietuva
Tel.: +370 5 2405444
Tel.: +370 6 8330955
E-mail: migration@ismira.lt
Skype: migration-ismira

 

UAB „Ismira“
Turgaus g. 29-1, LT-91249 Klaipėda, Lietuva
Tel.: +370 46 345009
Tel/fax.: +370 46 345621

 

ĮVYKIAI

 

Grupės nariai