LT | RU
LT:
RU:
AU:

Sveikata

SLAUGA

Šis kursas yra skirtas žmonėms, kurie nori dirbti registruotais slaugos darbuotojais. Jums bus privaloma dirbti klinikinį darbą sertifikuotose klinikinėse įstaigose. Būsite mokomi teisinių ir etinių dalykų sveikatos apsaugos srityje, efektyvaus bendravimo strategijų, žmogaus anatomijos ir fiziologijos bei vystymosi per visą gyvenimą.

 

Šiame kurse taip pat mokysitės apie įvairias medicinines ir sveikatos problemas, slaugą įvairiuose kontekstuose, tokiuose kaip medicininė, pooperacinė slauga, pediatrija arba senyvų žmonių slauga. Be to šis kursas apims ir medicinos administravimą.

 

Kadangi jums bus privaloma dirbti ligoninėse arba kitose klinikinėse įstaigose, turėsite pasitikrinti sveikatą ir būti paskiepyti nuo užkrečiamų ligų.
Sėkmingai pabaigus šį kursą jūs galėsite dirbti slaugos darbutotoju su medicinos seserimis ar akušerijos skyriuje.


SIŪLOMI KURSAI:

 - Slaugytojo diplomas. Studijų trukmė apie 18 mėnesių.


KARJEROS GALIMYBĖS:

- Registratūros darbuotojas;

- Slaugas asistentas.


NATURALIOS MEDICINOS KURSAI:

NATUROPATIJA

Naturopatija tai globos terminas apimantis daugybę papildomos ir naturalios medicinos formų ir būdų. Yra trys pagrindinės naturopatijos šakos: mityba, homeopatija ir žolinė medicina. Naturopatija praktikoje naudoja visus šiuos būdus, o be to yra svarus pagrindas medicinos moksle.

Kursai susideda iš plataus spektro temų, įskaitant chemiją, biochemiją, patologiją, sipmtomatologiją, diagnostiką ir farmaciją. Išmoksite apie žolinę mediciną, mitybą, homeopatiją ir iridologiją. Svarbiausia, kad mokydamiesi įgysite praktinės patirties dirbdami su pacientais.


SIŪLOMI KURSAI:

 - Išplėstinis Naturopatijos diplomas. Studijų trukmė apie 20 mėnesių.


KARJEROS GALIMYBĖS:

- Naturopatas;

- Naturopatijos specialistas;

- Naturalios medicinos secialistas;

- Natūralaus gydymo terapeutas.


MITYBOS MEDICINA

Mitybos medicinoje praktikai naudoja dietą, vitaminus, mineralus ir amino rūgštis tam, kad išvengtų susirgimų ir pasiektų optimalią sveikatos būklę. Tai reikalauja išsamaus supratimo apie metabolizmą, susidedantį iš maisto medžiagų paskirstymo organizme ir jo būdus. Svarbu išmanyti ir tikslią dietų bei vitaminų, mineralų ir amino rūgščių bei papildų rolę. Šios žinios tiek pat svarbios kaip ir pats žmogaus sveikatos mokslas.

Šis išsamus kursas apima studijas, susijusias su mityba ir dietomis, sveikatos mokslu, diagnostika, ir gydymo būdais. Kai kurios esminės sritys apima studijas apie inkstus, širdį ir kraujagysles, virškinimo sutrikimus, endokrininius ir imuninius sutrikimus, paliatyvinę priežiūrą, nėštumą ir pediatriją, laboratorijos diagnostinę aparatūrą, iridologiją, simptomatologiją ir diagnoztiką, konsultavimą.


SIŪLOMI KURSAI:

 - Išplėstinis Mitybos medicinos diplomas. Studijų trukmė apie 17 mėnesių.


KARJEROS GALIMYBĖS:

- Mitybos medicinos specialistas;

- Mitybos terapeutas.VAKARŲ ŽOLINĖ MEDICINA

Žolininkai žolinės medicinos mokomi naudojant tūkstančių metų patirtį katu su šiuolaikinio mokslo metodais. Tai padeda palaikyti sveikatingumą ir atstatyti bendrą kūno balansą.  Žolininkai tiki, kad žoliniai mišiniai, priešingai nei įvairūs atskiri ingridientai, garantuoja kur kas efektyvesnį ir visapusišką gydymą.
Vakarų žolinės medicinos ištakos siekia nuo graikų ir romėnų iki pačio senovės Egipto laikų. Kursų metu išmoksite tūkstančių žolinių augalų atpažinimo, auginimo, vartojimo ir skyrimo principus. Taip pat susipažinsite kaip gaminti ir paruošti vartojimui žolinius preparatus.
Kursus sudaro paskaitų, seminarų, konsultacijų, praktinių demonstracijų ir situacijų analizės kompleksas.


SIŪLOMI KURSAI:

 - Išplėstinis Vakarų žolinės medicinos diplomas. Studijų trukmė apie 20 mėnesių.


KARJEROS GALIMYBĖS:

- Žolininkas;

- Botanikos medicinos praktikas;

- Fitoterapeutas;

- Vakarų žolinės medicinos specialistas.HOMEOPATIJA

Homoeopatija yra medicinos sistema, kuri veikia duodant pacientams skiestą tam tikrų medžiagų dozę. Naturalioje formoje šios medžiagos iššauktų tokius simptomus, nuo kurių pacientas yra gydomas. Homeopatiniai vaistai dažnai susideda iš aktyvių ingridientų atskiestų iki reikiamo lygio. To pasekoje, medikamentai didina terapijos potencialą mažindami šaulutinį poveikį.

Šių kursų metu būsite mokomi pradedant homeopatijos pagrindais ir baigiant galimybėmis tapti kompetetingu homeopatijos specialistu. Įgysite puikius klasikinės homeopatijos pagrindus, įtraukiant į kursus filosofiją ir istoriją, intensyviai mokysitės apie homoepatinius vaistus, jų taikymą ir jų receptų rašymą. Taip pat gausite farmacijos, vaistų gamybos, klinikinio jų pritaikymo pagrindus. Jūsų studijų formatas bus labai platus – lekcijos, mokymai, vaizdinė medžiaga klasėse, praktika klinikose ir dar daugiau.


SIŪLOMI KURSAI:

 - Išplėstinis homeopato diplomas. Studijų trukė apie 20 mėnesių.


KARJEROS GALIMYBĖS:

- Homeopatijos specialistas.AROMATERAPIJA

Aromaterapija, tai lakiųjų cheminių medžiagų, dar kitaip vadinamų eteriniais aliejais, panaudojimas moksliniais tikslais. Šios medžiagos tūkstančius metų buvo vertinamos dėl savo aromatų ir atstatomojo poveikio kūnui, protui ir sielai. Užjūrio šalyse eteriniai aliejai nuo senų laikų buvo naudojami kaip terapinio gydymo priemonė medžiagas vartojant oraliniu būdu. Australijoje tik nesenai buvo atrasta eterinių aliejų vidinio vartojimo nauda, todėl ACNT (Australasian College of Natural Therapies) yra vienas iš pirmųjų koledžų, siūlančių tokią kvalifikaciją.

Tai plačiausi savo apimtimi šios srities kursai Australijoje. Iš esmės, vadovaudamiesi teisės ir norminiais aktais,  jūs gilinsitės į platų eterinių aliejų pasirinkimą bei panaudojimo būdus. Taip pat bus mokoma  pažangaus mokslo dalykų, tokių kaip anatomija ir psichologija, simptomatologija ir diagnozavimas, pažangios aromaterapijos ir aromatinės farmacijos.  


SIŪLOMI KURSAI:

 - Aromatinės medicinos išplėstinis diplomas. Studijų trukmė apie 20 mėnesių.


KARJEROS GALIMYBĖS:

- Aromaterapeutas;

- Klinikos aromaterapeutas.

 

Mūsų biurai

UAB „Ismira Group“
Gelvonų g. 2, LT-07149 Vilnius, Lietuva
Tel.: +370 5 2405444
Tel.: +370 6 8330955
E-mail: migration@ismira.lt
Skype: migration-ismira

 

UAB „Ismira“
Turgaus g. 29-1, LT-91249 Klaipėda, Lietuva
Tel.: +370 46 345009
Tel/fax.: +370 46 345621

 

ĮVYKIAI

 

Grupės nariai