LT | RU
LT:
RU:
AU:

Verslo kalbos kursai

 

ANGLŲ KALBA VERSLE

Tai kursai tiems, kam aktualu iš arčiau pažinti tarptautinėse kompanijose naudojamą anglų kalbą. Geros verslo anglų kalbos žinios yra esminė sėkmės tarptautiniame versle detalė. Anglų kalbos versle įgudžiai ypač svarbūs asmenims, kurie bendradarbiauja su angliškai kalbančiomis šalimis ar dirba kompanijose, kuriose dažnai naudojama ši kalba.

 

Verslo srities anglų kalbos žinios padeda studentams pasiruošti patekimui į darbo rinką, nes šios kalbos studijos apima pasiruošmą darbo rinkai bei gerina pokalbių dėl darbo efektyvumą. Verslo anglų kalbos pamokos suformuotos taip, kad studentai pasiruoštų įgyti tokias verslo srities anglų kalbos kvalifikacijas kaip BEC (Business English Certificates) ir LCCI (London Chamber of Commerce & Industry).

 

Verslo anglų kalbos pamokos apima verslo komunikacijos pradmenis, įskaitant: pokalbius dėl darbo, pareigų skyrimą, diskusijas verslo temomis apie tarptautinę prekybą, telefono pokalbius, mandagius prašymų ir skundų sprendimus, pranešimų priėmimą, pristatymus ir derybas, verslo susitikimų vedimą, korespondencijos rašymą (laiškai, elektroninis paštas, pranešimai verslo temomis).


 

Mūsų biurai

UAB „Ismira Group“
Gelvonų g. 2, LT-07149 Vilnius, Lietuva
Tel.: +370 5 2405444
Tel.: +370 6 8330955
E-mail: migration@ismira.lt
Skype: migration-ismira

 

UAB „Ismira“
Turgaus g. 29-1, LT-91249 Klaipėda, Lietuva
Tel.: +370 46 345009
Tel/fax.: +370 46 345621

 

ĮVYKIAI

 

Grupės nariai